Altındağ Hotpoint Servisi

 

14Altındağ Hotpoint Servisi beyaz eşya , klima gibi cihazlarınızın garantili bakımını yapan , kaliteli ve güvenilir bir firmadır. Sunmuş olduğu hizmetlerle sektörün öncü servisleri arasındaki yerini çoktan almıştır.

Güven her şeyden önemlidir. Çağırırken endişe duymadan , yanılgıya düşme hissi yaşamadan, rahatlıkla ve huzur içinde çağırabileceğiniz elemanlarımız tüm yaptığı işlere 1 yıl garanti vermektedir.

Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyim ile kusursuz tamiratlar gerçekleştiren firmamız güleryüzlü personelleri ile sizleri her zaman memnun etme gayreti içinde olmuştur.

Servisimizde çalışan tüm personel her yıl en az bir kere eğitimden geçerek kendisini ve bilgisini yenilemektedir.Bu sayede sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek sizlere kusursuz servis hizmeti sunmaktayız.

Gezici ekiplerimiz sizlerden gelen taleplere anında cevap vermek üzere ayarlanmıştır. Yeterli miktardaki mobil araçlarımız vasıtası ile sizleri hiç bekletmeden tamir işleminizi bitiriyor ve zaman kaybını önlüyoruz. Bizimle irtibata geçerek oluşturacağınız randevu kaydı sorununuzun çözümü için atacağınız ilk adım olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir