Ankara Hotpoint Servisi

Ankara hotpoint servisi, önce cihaz performansı ve donanım testi uygular. Cihazı çalıştırır, sıcak su testini yapar. Musluklardan sıcak su geldikten sonra, peteklere sıcak su pompalaması test edilir. Bundan sonra yapılacak diğer bir işlem ise, yakıcı kartın test edilmesidir. Tıkanıklık testi ile cihazın performans testi sona ermektedir. Yerinde bakım ile kolaylık sağlayan elemanlar, cihaz sahibinin onayı olmadan, bakım ve onarıma geçmemektedir.

Klima cihazı da yaz aylarında serinlemek için en iyi kullanılan cihazlardır. Bu cihazlar, bakım yapılmadığı zaman, tam randımanlı çalışmazlar. Özellikle kış aylarında ısınmak içinde kullanılabilen klimalar, yıllık bakım ile müşterilerimizin rahat bir mekânda yaşamalarına yardımcı olmaktadır.

Öncelikle, polen, filtre ve toz temizli yapılır. Fan sıkışması testi sonrasında, parça testi ile klima bakımı yapılır. Deforme olmuş olan parçaların değiştirilmesi ile birlikte, klimalar en iyi şekilde çalışırlar.

Elemanlarımız işin ehlidir. Gerekli olan sertifika ve deneyime sahip olan kişilerdir. Tecrübe ve birikim ile birlikte, müşterilerin en iyi çalışma sistemleriyle tanışması sağlanmıştır. Cihazların yerinde bakımı ve cihaz sahibinin onayı gibi meseleler, dikkatle takip edilen meselelerdir. Cihaz sahibi onay vermeden, bakım ve onarım yapılmamaktadır. Cihazlar yerinde ve bulunduğu ortamdan çıkarılmadan, tamir ve bakımı yapılmaktadır.

ANKARA HOTPOİNT SERVİSİ

Hotpoint markası taşıyon tüm beyaz eşyalarınız için Ankara Hotpoint Servisi olarak haftanın 7 günü servis hizmeti sunmaktayız. Çamaşır makinası ,bulaşık makinası ,buzdolabı ve klima arızalarınızda derhal bizi arayarak servis alınız.

Profesyonel ve eğitimli ekiplerimiz en kısa sürede sizlere ulaşarak sorununuza en kısa sürede ve ekonomik çözümler sunacaktır. Tamiri yapılacak olan cihazlarınıza tamamen orijinal parçalar takıyoruz. Ve yaptığımız işlere tam 1 yıl garanti veriyoruz.

Arızalanan ,çalışmayan ve size sorun yaşatan cihazlarınız sizi üzmesin. Servisimizi arayarak alacağınız randevunun neticesinde mobil araçlarımızla sizlere ulaşacak olan servis elemanlarımız en doğru müdahaleyi yaparak cihazınızın tamir işlemini başlatacaktır.

Arıza tespitinin yapılması ve fiyat  teklifinin sunulması ile birlikte onayınız alınarak yapılacak tamirat işleminizin sonucunda cihazınız tüm kontrolleri yapılarak tarafınıza teslim edilir ve kullanımınıza sunulur. Bazı durumlarda arızalı cihazlarınızı atölyemize alarak tamirat işlemini burada gerçekleştirmemiz gerekebilir.

Ortalama bir veya iki gün içinde arıza giderilerek cihaz alınan yere teslim edilir ve kurulur. Tüm bu servis hizmetlerimizden kesintisiz ve sorunsuz faydalanmak için lütfen servisimizi arayarak adres kayıt yetkili  elemanımızdan randevu alınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir