Balgat Hotpoint Servisi

 

88Balgat Hotpoint Servisi sektörün öncü ve kaliteli firmalarındandır. Beyaz eşya servisi olarak kurulan işletmemiz uzun yıllara dayanan tecrübesi ile arızalarınıza etkili çözümler üretmektedir.

Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek sürekli kendini geliştiren bir yapıya sahip olmakla birlikte vizyonunu her geçen gün genişleterek siz değerli müşterilerinin yüzünü güldürmektedir.

Deneyimsiz , eğitimsiz ve nereden geldiği belli olmayan şahısları evinize veya işyerinize çağirarak onarım yapmasını talep etmeyin. Bir cihazın uzun yıllar verimli çalışması için periyodik bakım yapılmasının yanı sıra tamirat işlerinin de ehil kişiler tarafından yapılması kesinlikle şarttır.

Cihazı onarmaya çalışırken daha fazla zarar vererek kullanılmaz duruma getiren , usta sıfatı ile hizmet vermeye çalışıp hiçbir tecrübesi olmayak şahısların servis hizmeti sunmaya çalıştıklarını zaman zaman gözlemlemekteyiz.Kendinizi ve ürününüzü riske atmamak için lütfen bilinen ve tecrübeli servislerden hizmet alınız. Balgat Hotpoint Sevisi her daim yanınızda olmaktan mutluluk duymaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir