Batıkent Hotpoint Servisi

 

14Batıkent Hotpoint Servisi 20 yıldan fazla bir süreye dayanan geçmişi ile Hotpoint markalı ürünlerinizin onarımları için kaliteli ve ekonomik tamir hizmetleri sunmaktadır.

Yaptığımız işlerle Batıkent bölgesinde adımızdan sıkca söz ettirerek oldukca yüksek seviyede beğeninizi kazanmaktayız. Yapılan işler tam 1 yıl garantimiz altındadır.

Orjinal olmayan parçaları kesinlikle kullanmıyoruz.Onarım işlerinize oldukca titiz bir şekilde yaklaşarak en ufak bir detayı bile atlamadan probleminizin çözümünü sağlıyoruz.

Tamir edilen parçanın 12 ay içinde tekrar arızalanması durumunda tek bir kuruş bile ücret almadan yenisi ile değiştirilmesini sağlıyoruz. Ekiplerimizin eğitimli olması ve güleryüzlü davranması en dikkat ettiğimiz hususların başında gelmektedir.

Mobil araçlarımızla haftanın 7 günü batıkentin en ücra köşelerine bile servis hizmeti götürüyoruz.Tam donanımlı araçlarımızla yerinde onarım yaparaık işleminizi en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. İşte tüm bunları topladığınız zaman kaliteli bir servisin olması gereken gerekliliklerini yerine getirdiğimizi düşünüyoruz.

Kapıda pos ile ödeme imkanı sunarak , nakit para taşıma mecburiyetinizi de ortadan kaldırıyoruz..Lütfen randevu alınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir