Çankaya Hotpoint Servisi

 

88 Beyaz eşya seçimi önemlidir..ortalama ömürleri 20 yıl olan beyaz eşyada kaliteli , saglam , uzun yıllar kullanacağımız bir marka seçmek önemlidir. Hotpoint ürünleri bu konuda isim yapmış , gayet başarılı cihazlardır.

Kolay kolay arıza açmamaları ,uzun kullanım ömürleri ve uygun fiyatlı yedek parçaları ile sektörün tercih edilen markalarındandır. Fakat tüm elektronik cihazlarda olabileceği gibi kullanım ömürlerine bağlı olarak Hotpoint cihazlar da zaman zaman arıza açabilmektedir.

Çankaya Hotpoint Servisi olarak cihazlarınızda oluşabilecek arızalarınıza kesin ve hızlı çözümler sunmaktayız.

Çamaşır makinası ,bulaşık makinası buzdolabı kurutma makinası arızalarınız için sürekli destek sağlamaktayız. Kullandığımız yedek parçalar orjinaldir ve tam 1 yıl servis garantimiz altındadır. Üstelik Mobil pos ile kapıda ödeme imkanı da sunan servisimiz arızanızı canınız sıkılmadan çözmek için elinden gelen kolaylığı göstermektedir.

Sürekli kendini yenileme arzusu içinde olan ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek kendini bu yönde geliştiren servisimizin benzersiz imkanlarından istifade etmek için lütfen bizi arayarak randevu kaydı oluşturunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir