Çayyolu Hotpoint Servisi

 

13Hotpoint markalı çamaşır makinesi , bulaşık makinesi , buzdolabı ve kurutma makinelerinizin her türlü arıza ve yedek parça ihtiyacında siz değerli Çayyolu sakinlerinin yılın 365 günü hizmetinde olan servisimiz, kurumsal servis hizmeti anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile sektörde üst sıralarda yer edinmiştir.

Garantisi bitmiş , sorun çıkaran çalışması problemli cihazlarınızın bakım ve onarım işlerini deneyimli ve uzman ekiplerimizle çözümlüyor, sorunsuz kullanım için sizlere destek oluyoruz. Soğutmayan buzdolabınız ,su kaçıran çamaşır makinanın, ıyı yıkamayan bulaşık makinanız veya çamaşırlarınızı kurutma işlevini yerine getirmeyen cihazınız mı var ?

Endişe etmeyin Çayyolu Hotpoint Servisi sorununuzun çözümü için bir telefonunuzu beklemekte. Uygun fiyatlı tamir işleri ile ve orjinal parça kullanımıyla sorunlarınıza kalıcı çözümler sunan servisimiz memnun lakmanız için elinden gelen tüm gayreti göstermektedir.

Beyaz eşyalarınızı işinin ehli olmayan , deneyimsiz kişilere teslim etmeyiniz. Yoksa sorununuzun çözümünden ziyade , cihazınız çalışmayacak duruma gelebilir. Çayyolu Hotpoint Servisi eğitimli ve deneyimli teknisyenleri ile tüm beyaz eşya arızalarınız için emrinizdedir.Kaliteli servis hizmetimizden yararlanmak için lütfen randevu alınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir