Dikmen Hotpoint Servisi

 

88Dikmen Hotpoint Servisi kaliteli servis hizmeti sunmaya devam edior. Çamaşır makinesi , bulaşık  makinesi , buzdolabı gibi beyaz eşyalarınıza kesintisiz tam destek sunarak beğenizini kazanan işletmemiz yaptığı tamirat ve onarımlarla da adından sıkca söz ettirmektedir..

Hotpoint bir dünya markasıdır.Ülkemizde de tüketicilerin oldukca yoğun talebi ile karşılaşan bu marka , yaygın servis ağı ile de dikat çekmektedir.

Artık bilinçli davranan tüketiciler, satıl aldıkları ürünün satış sonrası hizmetlerini de gözlemlemektedir. Bir cihazı satın almakla her şey bitmiş olmuyor ,arıza açabilme ihtimalini de göz önünde bulundurarak servisinin ne kadar yaygın olduğuna bakmak lazım ki problemli durumlarda kullandığımız cihaz bir an önce tekrar hizmet verebilsin.

Dikmen Hotpoint Servisi olarak ekip sayımızın yeterliliği , donanımlı mobil araçlarımızla ve eğitimli personellerimizle siz değerli müşterilerimize en kısa sürede ulaşarak sorun çıkaran Hotpoint markalı cihazınıza kalıcı çözümler sunuyoruz. Mükemmel hizmetlerin tek adresi olarak kaliteli servis işlemleriniz için lütfen randevu alınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir