Eryaman Hotpoint Servisi

 

14Eryaman Hotpoint Servisi kaliteli servis hizmetlerine devam ederek yüzünüzü güldürüyor. Beyaz eşya onarım ve tamirat işleriniz için uzun yıllar önce kurulan servisimiz kurumsal servis hizmeti anlayışı ile müşterilerine kusursuz hizmet vermektedir.

Atölyede ve sahada çalişan ekiplerimiz yılda en az 1 kere eğitime giderek sürekli kendini yenilemekte ve bilgilerini genişletmektedir.Bu sayede sizlere sunulan hizmetin kalitesi yükselmektedir.

Onarım hizmetlerinin kesin sonuca ulaşması için mutlaka deneyim ve tecrübe birikimi olması gerekir.Acemi kişilere arızanızı gidertmeye çalişarak ürünün daha fazla sorun yaşamasına sebep olmamak için lütfen bilinen , tanınmış ve konusunda uzman olan kişilerle temasa geçiniz.

Eryaman Hotpoint Servisi olarak yaptığımız işlere 1 yıl firma garantisi vermekteyiz..Sorun açan ürün canınızı sıkmasın.Acil destek ekibimiz en kısa sürede yanınızda olarak sorununuzu giderecektir. Ekonomik fiyat politikası ile de dikkat çeken firmamızın eksiksiz servis hizmetlerinden sonuna kadar yararlanabilmek için randevu birimimizde kayıt oluşturunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir