Etimesgut Hotpoint Servisi

 

14Beyaz eşyalarımızı uzun süre kullanabilmek için uymanız gereken bazı püf noktaları vardır. Bunların en başında cihazı tanımak gelir.

Üzerinde hakimiyet kurduğunuz bir ürünü yüksek performanslı kullanabilirsiniz ve ayrıca kullanım hatalarından olabilecek sorunların ve masrafların da önüne geçebilirsiniz.

Bunun için öncelikle yapmanız gereken şey satın alma işlemi sırasında size verilen kullanım kılavuzunu dikkatlice okumak ve orada yazan maddeleri sonuna kadar tatbik etmektir.

Etimesgut Hotpoint Servisi çamaşır makinesi , buzdolabı , bulaşık makinesi gibi arızalarınızda sizlere yılın 365 günü hizmet vermektedir. Çağrı merkezlerimiz aracılığı ile alacağınız randevuya en kısa sürede yanıt vererek mağduriyetinizi aynı gün çözme gayreti güden ekiplerimiz yaptıkları işlere 1 yıl garanti vererek de sizleri güvence altına almaktadır.

Orjinal parça haricinde yedek parça kullanmayarak cihazı ve sizi garanti altına alan teknisyenlerimiz gprofesyonel tamir işlemleri ile rakiplerine fark atarak bir adım öne geçmektedirler. Kaliteli ve kurumsal servis hizmetlerimizden sonuna kadar yararlanmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir