Ankara ve tüm semtlerinde hizmetlerine kaliteli ve ekonomik bir yaklaşım ile devam eden Ankara hotpoint Servisi müşterilerine sağlamış olduğu yüksek standartlı teknik servis hizmetlerini sürdürmektedir.

Ankara hotpoint Servisi ev ve işyerlerinizde kullanmakta olduğunuz hotpoint markalı beyaz eşya kombi klima şofben ve elektrikli ev aletleri grubu ürünlerinizde bakım tamir onarım ve montaj olanakları sunmaktadır.

hotpoint-srv

Arızalı hotpoint markalı ev aleti ürünlerinizde 339 9 000 numaralı telefonumuzdan Ankara hotpoint Servisini arayarak kaliteli ve temiz teknik servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ankara hotpoint Servisinin Ankara ve tüm Ankaradaki hotpoint markalı cihaz kullanan müşterilerine sağlamış olduğu kaliteli teknik servis hizmetlerine 7 gün 24 saat kesintisiz olarak devam etmektedir.

Yerinde ve hızlı bir teknik servis hizmetlerinin kapılarını açan Ankara hotpoint Servisi bu doğrultular sayesinde geliştirmiş olduğu mobil gezici ekipleri ile bir telefonunuz ile ayağınıza gelmektedir.