Mamak Hotpoint Servisi

 

14Mamak Hotpoint Servisi sadece Mamak için değil çevre semt ve ilçerin de servis ihtiyacını karşılamak için kurulmuş , köklü bir geçmişe sahip deneyimli bir firmadır.

Üstün servis hizmetlerini sürdürebilmek için sürekli kendini geliştiren , sektördeki yenilikleri aralıksız  takip eden ve uygulayan ,yenilikci bir firmadır.

Beyaz eşya tamiri konusunda uzman ve kaliteli ekiple çalişmayı ilke edinerek sorunlarınızın çözümünde kesintisiz ve sonuç odaklı servis hizmeti sunmaktan vaz geçmeyiz.

Mobil gezici ekiplerimiz vasıtası ile mümkün olan en kısa zman içinde adresinize intikal edecek olan personelimiz onarım yapılacak cihazı baştan sona kontrol ederek seri bir şekilde onarım işleminizi bitirir.

Yapılan işlem ,takılan yedek parçalar orjinal olmakla birlikte tam 1 yıl garantimiz altındadır. İleriki zamanlarda aynı yerde oluşabilecek arızalarda hiçbir ücret talep etmeden servis işleminizi gerçekleştiririz.

Mobil pos cihazı ile dolaşan ekiplerimiz ücret tahsili için bu cihazları kullanmanızı ve kredi kartı ile ödeme yapmanızı sağlamaktadır. Servisimizin tüm olanaklarından kesintisiz yararlanmak için lütfen merkezimizi arayarak randevu kaydı oluşturunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir