Sincan Hotpoint Servisi

 

14Sincan Hotpoint Servisi geniş servis ağı ve , eksiksiz yedek parça stoğu ile beyaz eşyalarınıza kaliteli servis hizmeti sunmaktadır.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte yaşamımızda oldukca önemli bir yer edinen beyaz eşyalar , günlük hayatımızın da vazgeçilmez bir paçası olmuşlardır.

Hemen hemen tüm işyeri ve evlerimizde kullanmakta olduğumuz hotpoint çamaşır makinesi , bulaşık makinesi , buzdolabı gibi cihazlar zaman içinde bozulup sizi üzebilir. Hiç canınızı sıkmayın. Haftanın 7 günü , pazar günleri de dahil olmak üzere kesintisiz servis hizmetlerini sürdüren işletmemiz sorununuza acil çözümler sunarak maduriyetinizi gidermektedir.

Yaptığımız işlem 1 yıl garantili olmakla birlikte kullandığımız parçaalar orijinaldir. Yan sanayi malzeme kullanarak ne sizi ne de cihazı riske atmayız. Genelde onarımlar yerinde olmaktadır , fakat bazı durumlarda atölye bakımı ve onarımı gerekebilir.

Bu durumda ekiplerimiz ürününüzü atölyemize alarak çok hızlı bir şekilde onarımınızı bitirir ve tekrar kullanımınıza sunar. İşindeki ciddiyetle ön plana çıkan işletmemizin mükemmel olanaklarından siz de istifade etmek istiyorsanız lütfen randevu alınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir